АЛКОТЕСТЕР ЦИФРОВИЙ ALCOSCAN "AL-8800"

AL-8800
натисніть на картинку щоб збільшити
AL-8800 (вигляд ззаду)AL-8800 (вигляд збоку) AL-8800 (комплект)AL-8800 (коробка) AL-8800 (використання)Сертифікат на алкотестери

Ціна (з ПДВ):
2700 грн.
Наявність:
так


Алкотестер Алкоскан AL-8800 - це "полегшена" версія моделі AL-8000 з 3-х сегментним яскравим дисплеєм. AL-8800 має обслуговуваний багаторазовий сенсор, нормальний та пасивний режими вимірювання, одну кнопку включення, лічильник вимірів та лічильник кількості реєстрацій алкоголю, контроль якості продування. Вимірювання проводиться з використанням мундштука. Рекомендована кількість вимірювань: не більше 5 разів на день.

Для проведення вимірювання потрібно включити алкотестер (на дисплеї позмінно відобразиться кількість проведених вимірів та реєстрацій алкоголю), трохи почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї буде крутитися бігунок) і після звукового сигналу готовності «0» подути в мундштук до подвійного клацання. Через декілька секунд після клацання результат відобразиться на дисплеї, після чого алкотестер вимкнеться. Якщо після сигналу готовності не дути, а відразу натиснути кнопку включення, то алкотестер примусово відбере пробу повітря і видасть на дисплеї результат у вигляді повідомлення «P» (pass - пройшов, чисто) або «F» (fail - не пройшов).

Для довідки. Пасивний режим вимірювання застосовується у випадках, якщо людина з якоїсь причини не хоче або не може нормально подути в алкотестер. У цьому режимі по натисненню кнопки алкотестер починає примусово аналізувати навколишнє повітря, незалежно від якості продування.

В комплект входить:

- Алкотестер Alcoscan "AL-8800";
- Батарейки (2 шт.);
- Мундштуки (5 шт.);
- Твердий футляр;
- Інструкція;
- Упаковка.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 4‰
Час прогріву: 10 с
Час вимірювання: 5 с
Міжсервісний інтервал: 1000 вимірів
Міжповірочний інтервал: не підлягає
Кількість і тип батарейок: 2 шт. ("ААА")
Ресурс 1 комплекту батарейок: н/д
Діапазон робочих температур: 5 ... 40°С
Габаритні розміри: 98x54x18 мм
Вага (без батарейок): 83 г
Країна реєстрації бренда: Південна Корея
Гарантія: 12 міс.

разом з цим товаром часто купляють:
Запасні мундштуки
"Alcoscan" (25 шт.)
мундштуки