ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР-107"

Алкофор-107
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-107 (вигляд ззаду)Алкофор-107 (комплект) Алкофор-107 (вимірювання)Алкофор-107 (результат) Алкофор-107 (упаковка)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
2900 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Алкотестер у вигляді ручки, який, за наявності повірки, може використовуватися для проведення нечастих офіційних вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Має 4-х сегментний дисплей, який міняє свій колір залежно від результату виміру (блакитний – «вміст алкоголю нижчий за допустимий рівень», червоний – «вище»), одну кнопку включення. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є лічильник включень, контроль якості продування. Вимірювання проводиться з використанням мундштука. На корпусі алкотестера є спеціальна скоба, за допомогою якої прилад можна носити на поясі або в нагрудній кишені. Рекомендована кількість вимірювань: не більше 5 разів на день.

Для проведення виміру потрібно включити алкотестер (на дисплеї відобразиться кількість включень), трохи почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 10 до 0) і після звукового сигналу подути в мундштук 5-6 секунд до клацання. Після клацання на дисплеї відобразиться результат виміру і алкотестер автоматично вимкнеться.

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор-107";
- Мундштуки (5 шт.);
- Батарейка;
- Інструкція;
- Упаковка.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 4‰
Час прогріву: 10 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: 1000 вимірів
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 1 шт. ("ААА")
Ресурс 1 комплекту батарейок: 500 вимірів
Діапазон робочих температур: 10 ... 40°С
Габаритні розміри: 150х29х21 мм
Вага (без батарейки): 64 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.