ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР-205"

Алкофор-205
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-205 (вигляд ззаду)Алкофор-205 (комплект) Алкофор-205 (вимірювання)Алкофор-205 (результат) Алкофор-205 (упаковка)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
3300 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Стандартний алкотестер, який, за наявності повірки, може використовуватися для проведення офіційних вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Має 4-х сегментний дисплей, який міняє свій колір залежно від результату виміру (блакитний – «вміст алкоголю нижчий за допустимий рівень», червоний – «вище»), та дві кнопки управління. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є лічильник включень, контроль якості продування, пам'ять на 5 останніх результатів, вибір одиниць виміру (‰, mg/l або %BAC). Вимірювання проводиться з використанням мундштука. Рекомендована кількість вимірювань: не більше 10 разів на день.

Для проведення виміру потрібно кнопкою «TEST» включити алкотестер (на дисплеї відобразиться кількість включень), трохи почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 10 до 0) і після звукового сигналу подути в мундштук 5-6 секунд до клацання. Після клацання на дисплеї відобразиться результат виміру і алкотестер автоматично вимкнеться. Для перегляду записаних в пам’яті результатів використовується кнопка «MEMORY».

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор-205";
- Мундштуки (5 шт.);
- Батарейки (2 шт.);
- М'який чохол;
- Інструкція;
- Упаковка.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 2‰
Час прогріву: 10 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: 2000 вимірів
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 2 шт. ("ААА")
Ресурс 1 комплекту батарейок: 500 вимірів
Діапазон робочих температур: 10 ... 40°С
Габаритні розміри: 103х50х23 мм
Вага (без батарейок): 105 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.