ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР-307"

Алкофор-307
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-307 (вигляд ззаду)Алкофор-307 (вигляд ззаду) Алкофор-307 (вимірювання)Алкофор-307 (результат) Алкофор-307 (комплект)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
4440 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Простій професійний алкотестер (алкометр), який, за наявності повірки, може використовуватися для проведення офіційних вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Має 4-х сегментний дисплей з підсвічуванням та дві кнопки управління. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є лічильник включень, контроль якості продування, пам'ять на 5 останніх результатів, вибір одиниць вимірювання (‰, mg/l або %BAC). Вимірювання проводиться з використанням мундштука. Особливість даної моделі - це можливість роботи від різних джерел живлення, у т.ч. від батарейки, електромережі автомобіля (через прикурювач) та мережі 220В (через блок живлення, який поставляється по окремому замовленню). Рекомендована кількість вимірювань: не більше 25 разів на день.

Для проведення виміру потрібно кнопкою «TEST» включити алкотестер (на дисплеї відобразиться кількість включень), почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 15 до 0) і після звукового сигналу подути в мундштук протягом 6-7 секунд до клацання. Після клацання на дисплеї відобразиться результат виміру і алкотестер автоматично вимкнеться. Для перегляду записаних в пам’яті результатів використовується кнопка «MEMORY».

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор-307";
- Шнур для автоприкурювача;
- Мундштуки (5 шт.);
- Батарейка;
- М'який чохол;
- Інструкція;
- Кейс.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 3‰
Час прогріву: 15 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: 3000 вимірів
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 1 шт. ("Крона")
Ресурс 1 комплекту батарейок: 500 вимірів
Діапазон робочих температур: 10 ... 40°С
Габаритні розміри: 120х62х28 мм
Вага (без батарейки): 108 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.