ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР-405"

Алкофор-405
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-405 (вигляд ззаду)Алкофор-405 (вигляд ззаду) Алкофор-405 (вимірювання)Алкофор-405 (результат) Алкофор-405 (комплект)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
6040 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Професійний алкотестер (алкометр), який, за наявності повірки, використовується для проведення офіційних вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Має 4-х сегментний дисплей з підсвічуванням і три кнопки управління. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є нормальний і пасивний режими виміру, лічильник включень, контроль якості продування, пам'ять на 1000 результатів вимірів, вмонтований годинник, календар та термометр. Вимірювання проводиться з використанням мундштука. Особливість даної моделі - це можливість передавання результатів вимірів з пам'яті в персональний комп'ютер і розпечатування останнього результату виміру на спеціальному принтері (кнопка «PRINT»). В якості джерела живлення може бути батарейка або електромережа автомобіля (через прикурювач). Рекомендована кількість вимірювань: не більше 40 разів на день.

Для проведення виміру слід кнопкою «TEST» включити алкотестер (на дисплеї відобразиться кількість включень) і почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 15 до 0). Після звукового сигналу потрібно або подути в мундштук на протязі 6-7 секунд до клацання (нормальний режим вимірювання), або повторно натиснути кнопку «TEST» (пасивний режим вимірювання). Прозвучить клацання і на дисплеї відобразиться результат вимірювання, після чого алкотестер автоматично вимкнеться.

Для довідки. Пасивний режим вимірювання застосовується у випадках, якщо людина з якоїсь причини не хоче або не може нормально подути в алкотестер. У цьому режимі по натисненню кнопки алкотестер починає примусово аналізувати навколишнє повітря, незалежно від якості продування.

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор-405";
- Шнур для автоприкурювача;
- Мундштуки (5 шт.);
- Батарейка;
- М'який чохол;
- Інструкція;
- Кейс.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 3‰
Час прогріву: 15 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: 4000 вимірів
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 1 шт. ("Крона")
Ресурс 1 комплекту батарейок: 500 вимірів
Діапазон робочих температур: 10 ... 40°С
Габаритні розміри: 126х69х28 мм
Вага (без батарейки): 150 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.