ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР 405"

Алкофор-405
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-405 (вигляд ззаду)Алкофор-405 (вигляд ззаду) Алкофор-405 (вимірювання)Алкофор-405 (результат) Алкофор-405 (комплект)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
6040 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Алкофор-405 (Alcofor-405) - это професійний алкотестер (алкометр), який, за наявності повірки, використовується для проведення офіційних вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Алкофор-405 має 4-х сегментний дисплей з підсвічуванням і три кнопки управління. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є нормальний і пасивний режими виміру, лічильник включень, контроль якості продування, пам'ять на 1000 результатів вимірів, вмонтований годинник, календар та термометр. Вимірювання проводиться з використанням мундштука. Особливість даної моделі - це можливість передавання результатів вимірів з пам'яті в персональний комп'ютер і розпечатування останнього результату виміру на спеціальному принтері (кнопка «PRINT»). В якості джерела живлення може бути батарейка або електромережа автомобіля (через прикурювач). Рекомендована кількість вимірювань: не більше 40 разів на день.

Для проведення виміру слід кнопкою «TEST» включити алкотестер (на дисплеї відобразиться кількість включень) і почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 15 до 0). Після звукового сигналу потрібно або подути в мундштук на протязі 6-7 секунд до клацання (нормальний режим вимірювання), або повторно натиснути кнопку «TEST» (пасивний режим вимірювання). Прозвучить клацання і на дисплеї відобразиться результат вимірювання, після чого алкотестер автоматично вимкнеться.

Для довідки. Пасивний режим вимірювання застосовується у випадках, якщо людина з якоїсь причини не хоче або не може нормально подути в алкотестер. У цьому режимі по натисненню кнопки алкотестер починає примусово аналізувати навколишнє повітря, незалежно від якості продування.

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор 405";
- Шнур для автоприкурювача;
- Мундштуки (5 шт.);
- Батарейка;
- М'який чохол;
- Інструкція;
- Кейс.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 3‰
Час прогріву: 15 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: 4000 вимірів
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 1 шт. ("Крона")
Ресурс 1 комплекту батарейок: 500 вимірів
Діапазон робочих температур: 10 ... 40°С
Габаритні розміри: 126х69х28 мм
Вага (без батарейки): 150 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.