ПРОФЕСІЙНИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР-505" З ПРИНТЕРОМ

Алкофор-505 з принтером
нажмите на картинку чтобы увеличить
Принтер Алкофор (вигляд спереду)Принтер Алкофор (вигляд ззаду) Принтер Алкофор (акумулятор)Принтер Алкофор (термопапір) Принтер Алкофор (комплект)Принтер Алкофор (роздруківка)

Ціна (з ПДВ):
16520 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Професійний алкотестер (алкометр) з принтером, призначений для документальної фіксації на паперовому носії результатів вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! За наявності повірки, використовується для офіційних вимірів. Має 4-х розрядний дисплей з підсвічуванням, три кнопки управління. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є нормальний і пасивний режими виміру, лічильник включень, контроль якості продування, пам'ять на 4000 результатів вимірів, вмонтований годинник, календар і термометр, вибір одиниць виміру (‰, %, мг/л). Вимірювання проводиться як з використанням мундштука (нормальний режим), так і без (пасивний режим). Кількість вимірів, що рекомендується: не більше 50 раз на день. В якості джерела живлення як в алкотестері, так і в принтері використовується акумулятор.

Для проведення виміру потрібно включити алкотестер (на дисплеї відображуватиметься кількість включень і кількість днів, що залишилися до сервісного обслуговування) і почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 6 до 0). Після звукового сигналу потрібно або подути в мундштук впродовж 5 секунд до клацання (нормальний режим вимірювання), або повторно натиснути кнопку включення (пасивний режим вимірювання). Результат вимірювання при підключеному принтері роздрукується автоматично. Ширіна термопаперу для принтера - 55 мм.

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор-505";
- Принтер до алкотестера;
- Акумулятор до алкотестера;
- Акумулятор до принтера;
- Мундштуки (5 шт.);
- Рулон термопаперу;
- USB-кабель;
- Блок живлення;
- Інструкція;
- Кейс.

Параметр Значення (для алкотестера)
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 4‰
Час прогріву: 15 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: н/д
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 1 шт. (акумулятор "BL-5C")
Час роботи до підзарядки: 1500 вимірів
Діапазон робочих температур: -5 ... 45°С
Габаритні розміри: 140х55х35 мм
Вага (без акумулятора): 130 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.