ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР-505"

Алкофор-505
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-505 (вигляд ззаду)Алкофор-505 (вигляд ззаду) Алкофор-505 (вимірювання)Алкофор-505 (результат) Алкофор-505 (комплект)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
10650 грн.
Наявність:
так


+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Професійний алкотестер (алкометр), призначений для проведення офіційних вимірів. Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Має 4-х розрядний дисплей з підсвічуванням, три кнопки управління. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є нормальний і пасивний режими виміру, лічильник включень, контроль якості продування, пам'ять на 4000 результатів вимірів, вмонтований годинник, календар і термометр, вибір одиниць виміру (‰, %, міліграм/л). Вимірювання проводиться як з використанням мундштука (нормальний режим), так і без (пасивний режим). Рекомендована кількість вимірювань: не більше 50 разів на день.

Особливістю даної моделі є можливість проводити декілька вимірів підряд в прискореному темпі (після завершення тесту прилад не вимикається, а на 5 хвилин переходить в режим «очікування», завдяки чому не потрібно витрачати час на повторне розігрівання сенсора). Інформацію з пам'яті алкометра можна передавати до персонального комп'ютера. Також можна роздруковувати результат вимірювання на спеціальному принтері (при підключеному принтері друк відбувається автоматично). В якості джерела живлення використовується акумулятор.

Для проведення виміру потрібно включити алкотестер (на дисплеї відобразиться кількість включень і кількість днів, що залишилися до сервісного обслуговування) і почекати поки «розігріється» сенсор (на дисплеї йтиме зворотний відлік від 6 до 0). Після звукового сигналу потрібно або подути в мундштук впродовж 5 секунд до клацання (нормальний режим виміру), або повторно натиснути кнопку включення (пасивний режим виміру).

Для довідки. Пасивний режим вимірювання застосовується у випадках, якщо людина з якоїсь причини не хоче або не може нормально подути в алкотестер. У цьому режимі по натисненню кнопки алкотестер починає примусово аналізувати навколишнє повітря, незалежно від якості продування.

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор-505";
- Мундштуки (5 шт.);
- Акумулятор;
- USB-кабель;
- Блок живлення;
- Інструкція;
- Кейс.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 4‰
Час прогріву: 15 c
Час вимірювання: 6 с
Міжсервісний інтервал: н/д
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 1 шт. (акумулятор "BL-5C")
Час роботи до підзарядки: 1500 вимірів
Діапазон робочих температур: -5 ... 45°С
Габаритні розміри: 140х55х35 мм
Вага (без акумулятора): 130 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.