ПРОФЕСІЙНИЙ ЦИФРОВИЙ АЛКОТЕСТЕР "АЛКОФОР s50"

Алкофор-s50
натисніть на картинку щоб збільшити
Алкофор-s50 (вигляд спереду)Алкофор-s50 (батарейний відсік) Алкофор-s50 (вимірювання)Алкофор-s50 (результат) Алкофор-s50 (комплект)Сертифікат на алкотестери Алкофор

Ціна (з ПДВ):
9780 грн.
Наявність:
так

+300 грн. до ціни, якщо потрібні документи про метрологічну оцінку (повірку) професійного алкотестера

Алкотестер Алкофор-s50 (Alcofor-s50) - це професійний прилад у формі жезла, який працює як в якості індикатора (режим «Qualitative», індикація на дисплеї «В нормі» або «Алкоголь»), так і в якості повноцінного вимірювального приладу (режим «Quantitave»). Законодавчо регульований засіб вимірювальної техніки! Алкофор-s50 призначений для проведення офіційного контролю, працює в нормальному і пасивному режимі. Має дисплей з підсвічуванням, яке міняє свій колір залежно від результату виміру. Сенсор – обслуговуваний, багаторазовий. Є контроль якості продування, пам'ять на 17 результатів вимірів, вмонтований годинник і календар, вибір одиниць виміру. Вимірювання проводиться без використання індивідуального мундштука. Рекомендована кількість вимірювань: не більше 100 разів на день.

Алкотестер має електронне меню, в якому можна проглянути вміст пам'яті, вибрати режим «Qualitative» або «Quantitave», одиниці виміру, встановити дату, час, налаштувати поріг, при перевищенні якого колір дисплея мінятиметься із зеленого на червоний (за умовчанням 0,2 проміле).

Для проведення виміру потрібно включити алкотестер (кнопка «ОК») і почекати декілька секунд доки прилад вийде в режим готовності. Після цього можна або дути в сенсор впродовж 3 секунд до клацання (нормальний режим), або повторно натиснути кнопку «ОК» щоб примусово запустити процес виміру (пасивний режим). Результат відобразиться на дисплеї через декілька секунд. З моменту відображення результату Алкофор-s50 протягом 5 хвилин знаходитиметься в режимі очікування повторного тесту, після чого вимкнеться (вимикати можна і вручну).

В комплект входить:

- Алкотестер "Алкофор s50";
- Пластикова воронка (2 шт.);
- Батарейки (3 шт.);
- М'який чохол;
- Інструкція;
- Упаковка.

Параметр Значення
Тип сенсору: електрохімічний
Діапазон вимірювання: 0 ... 4‰
Час прогріву: 6 c
Час вимірювання: 5 с
Міжсервісний інтервал: н/д
Міжповірочний інтервал: 12 міс.
Кількість і тип батарейок: 3 шт. ("АА")
Ресурс 1 комплекту батарейок: н/д
Діапазон робочих температур: -5 ... 45°С
Габаритні розміри: 230х40х35 мм
Вага (без батарейки): 203 г
Країна реєстрації бренда: Україна
Гарантія: 12 міс.