ВСІ РОЗДІЛИ > ПОБУТОВІ ТА НАПІВПРОФЕСІЙНІ АЛКОТЕСТЕРИ
  ПРОФЕСІЙНІ ЦИФРОВІ АЛКОТЕСТЕРИ
  ПРОФЕСІЙНІ СВІТЛОДІОДНІ АЛКОТЕСТЕРИ
  СТАЦІОНАРНІ АЛКОТЕСТЕРИ ДЛЯ ПРОХІДНОЇ
  АЛКОТЕСТЕРИ З ПРИНТЕРОМ
  МУНДШТУКИ І ЗАПЧАСТИНИ

АЛКОТЕСТЕРИ І АЛКОМЕТРИ - ПРОДАЖ І ОБСЛУГОВУВАННЯ


Уявіть ситуацію: напередодні був приємний вечір за келихом пива (або чого-небудь міцнішого), а вранці потрібно вести автомобіль, або Ви відповідаєте за безпеку, а один або декілька співробітників, схоже, «під шофе». Як поступити? Жувати жуйку і сподіватися що «пронесе», вимагати від співробітника «дихнути» в обличчя? У таких випадках допоможе алкотестер - простий у використанні прилад для визначення міри алкогольного сп'яніння (тверезості) людини. Алкотестер забезпечить швидке ухвалення рішення чи можна сідати за кермо, чи слід направити людину на експертизу, чи можна приймати ліки, несумісні з алкоголем і т.п. Згідно з Наказом МВС і МОЗ України №400/666 від 09.09.2009 допустимий вміст алкоголю в крові водія складає 0,2‰ (проміле). З липня 2016 року штраф за управління транспортним засобом в нетврезому вигляді перевищує 10000 гривень!

Побутові алкотестери
Побутові та напівпрофесійні алкотестери. Це найпростіші і найдешевші кишенькові алкотестери з напівпровідниковими сенсорами (що це?). Можуть використовуватися в побуті для нечастих персональних вимірів або для виборчого контролю невеликої кількості персоналу (якщо в алкотестері є контроль якості продування).

Професійні цифрові алкотестери
Професійні цифрові алкотестери. Це гарні портативні прилади з електрохімічними сенсорами (що це?). Є контроль якості продування і вбудований лічильник вимірів. Комплектуються мундштуками. Призначені як для персональних вимірів, так і для якісного контролю персоналу.

Професійні світлодіодні алкотестери
Професійні світлодіодні алкотестери. Це портативні алкотестери - індикатори з колірним відображенням результатів вимірів (зелений - нижче за норму, червоний - вище за норму). Призначені для оперативного контролю великої кількості людей, наприклад, на дорозі або КПП. Використовуються без мундштука.

Стаціонарні алкотестери для прохідної
Стаціонарні алкотестери для прохідної. Призначені для організації пропуску тверезих людей на прохідних або для добровільного контролю, наприклад, в нічних клубах, барах. Комплектуються електрохімічними сенсорами.

Алкотестери з принтером
Алкотестери з принтером. Це переносні алкометри з принтером, призначені для документальної фіксації на паперовому носієві результатів вимірів.

Мундштуки і запчастини
Мундштуки і запчастини до алкотестерів. Витратні матеріали і ремкомплекти для аналізаторів алкоголю, включаючи запасні сенсора (датчики), мундштуки, трубочки, папір.

Напівпровідниковий сенсор - це металевий циліндр невеликого розміру, що нагрівається. Коли на датчик надходять пари алкоголю, починається термічна реакція, що приводить до підвищення електричної провідності. Через сенсор проходить електричний струм і формує сигнал, який через перетворювач видається на дисплей приладу. Перевага напівпровідникових сенсорів - простота виготовлення і порівняно низька ціна. Проте такі алкотестери характеризуються великим часом прогрівання (до 2-3 хвилин), меншим терміном служби (зазвичай після 200-300 вимірів потрібне повторне калібрування), поганою вибірковістю до алкоголю (за пари етанолу можуть бути прийняті інші речовини), що істотно збільшує погрішність виміру.

Електрохімічний сенсор - у ньому відбувається реакція молекул етилового спирту і спеціального реагенту. Такі алкомери дорожчі, але при цьому мають такі переваги: невеликий час прогрівання (до 10-15 секунд), великий ресурс датчика (500-1000 вимірів і вище). Оскільки на інші хімічні речовини реагент не “спрацьовує”, алкометри з електрохімічним датчиком характеризуються високою точністю вимірювання.


детальніше можете подивитися на сайті brom.ua